Přivýdělek s Oriflame

Je jen na vás, jestli si chcete kupovat kvalitní kosmetiku za zvýhodněnou cenu, nebo rozjet vlastní podnikání.
Máte svobodu, koncept, zázemí silné značky, kvalitní produkt a podporu nejen ve svém týmu, ale i z centrály. Vyhnete se tak začátečnickým podnikatelským rizikům a můžete bez obav začít podnikat. Posláním Oriflame je plnit sny. Společně a s láskou k práci můžete měnit k lepšímu svůj život i životy lidí kolem sebe.

Oriflame nabízí všem registrovaným kosmetickým poradcům následující způsoby, jak ušetřit či si přivydělat:

1. tím, že za své objednávky výrobků Oriflame zaplatíte méně (nižší ceny než v katalogu)

2. tím, že ukazujete katalog Oriflame a získáváte provizi z uskutečněných prodejů (rozdíl mezi vaší cenou, za kterou jako kosmetický poradce nakupujete a katalogovou cenou, za kterou prodáváte výrobky svým zákazníkům)

3. tím, že zvete ostatní a budujete svůj prodejní tým Oriflame

Ještě nejsem plnoletý/á, ale rád bych si přivydělal/a při studiu, je to vůbec možné?
Ano! Oriflame myslí na každého, tedy i na studenty. Smlouvu kosmetického poradce můžeš podepsat jakmile dosáhneš 15 let věku. Více informací ti poskytneme na mailu info@oricosmetics.cz.

Komu mám zboží nabízet? Jaká je cílová skupina zákazníků?
Z katalogu Oriflame si vybere každý! Sortiment výrobků je široký. Nabízíme přípravky péče o pleť, tělo, vlasy, dekorativní kosmetiku, vůně i výrobky pro děti. V každé z těchto kategorií nalezneš výrobky levné i výrobky ve vyšší cenové relaci. V katalogu nalezneš každý měsíc zajímavé ceny a lákavé akce.

Může se stát kosmetickým poradcem každý? Nedochází pak ke zneužití jména Oriflame?
Kosmetickou poradkyní se může opravdu stát každý člověk starší 15 let, který se rozhodne při vstupu dodržovat etický kodex.
V minimálních případech jsme se setkali se zneužitím jména Oriflame porušování tohoto kodexu. V případě porušení kodexu společnost ukončí s kosmetickou poradkyní obchodní vztah. Kontrolním mechanismem je tu například zákaznický servis Oriflame.

Když podepíši smlouvu, musím povinně získávat další nové členy?
Ne. S Oriflame si můžeš vybrat formu spolupráce. Buď můžeš výrobky kupovat jen pro svou potřebu, nebo je můžeš prodávat a nebo se rozhodneš budovat si vlastní skupinu kosmetických poradců. Záleží jen na tobě

Budu se mít na koho obrátit o radu či pomoc? Pomůže mi někdo v začátcích? Bude mě někdo vést a plánovat mi výši prodeje?
Samozřejmě! Pomocnou ruku nalezneš hned na několika místech. Tím prvním, na koho se můžeš obrátit je kosmetický poradce, který tě k Oriflame přivedl. Věř, že mu na tobě záleží a rád ti pomůže a poradí s jakýmkoliv dotazem či problémem. Obrátit se můžeš také na zaměstnance firmy a to buď na regionálního manažera nebo na zákaznický servis.

Pokud se stanu kosmetickým poradcem Oriflame, budu muset povinně pravidelně odebírat zboží v určité hodnotě?
U Oriflame nejsi limitován žádným konkrétním objemem nákupu. To znamená, že nemusíš podat povinně objednávku v určité výši. Jako poradce můžeš být buď aktivní nebo neaktivní.

Aktivní je ten, který podal alespoň jednu osobní objednávku (je jedno v jaké výši s bodovou hodnotou) během posledních tří po sobě katalogových období. Aktivnímu poradci zasílá firma pravidelně vždy každé katalogové období zdarma firemní tiskoviny s informacemi o všech novinkách a výhodách (katalog, atd).
Neaktivní kosmetický poradce je ten, který nepodal žádnou osobní bodovanou objednávku za poslední tři katalogové období. Podáním objednávky se neaktivní poradce stane opět aktivním.

REGISTRUJ SE A ZÍSKEJ ORIFLAME DÁRKY
(při registraci přes tyto stránky, k 1. objednávce)

VZORKY VŮNÍ ORIFLAME ZDARMA

Oriflame registrace - vzorky vůní Oriflame zdarma

TOALETNÍ VODA ORIFLAME ZDARMA

Oriflame registrace - toaletní voda Oriflame zdarma

REGISTRACE  ORIFLAME »

ORIFLAME AKTUÁLNÍ KATALOG 1/2022
(platnost 18.1. - 17.1.)

Oriflame aktuální katalog

Skvělý pocit i vzhled díky NovAge
a Wellness Oriflame

NovAge a Wellness Oriflame
Chceš se každý den cítit a vypadat skvěle?
 
Spolehni se na produkty NovAge a Wellness by Oriflame. V katalogu Oriflame najdeš spoustu skvělých nabídek z této kategorie. Dobře totiž víme, že o krásu je důležité pečovat nejen zevně, ale i zevnitř.
 
Zakoupením jakékoliv sady NovAge se automaticky zapojíš do programu Úspěšný start Oriflame.
 
NovAge Oriflame nabízí sérii vědecky vyspělých řad péče o pleť vyvinutých tak, aby zpomalily a redukovaly proces stárnutí pleti. S NovAge si můžeš užívat mladistvou, viditelně zdravou pleť v každém věku, a to již od prvních známek stárnutí.
 
S produkty Wellness by Oriflame tě provedeme světem zdravého stravování a doplňků stravy, nabídneme ti vysoce kvalitní přírodní produkty, které byly vyvinuty švédskými světově uznávanými specialisty. Nabízíme ti také doporučení pro životní styl, se kterým budeš žít delší, šťastnější a zdravější život.
 

zdroj: Oriflame


Oriflame Trendy

 • 15.10.2019 10:45

  Make-up Giordani Gold Metamorphosis

  První make-up s proměnlivou texturou

  Oriflame Make-up Giordani Gold Metamorphosis

  Make-up Giordani Gold Metamorphosis Oriflame se díky technologii MetaReactive při kontaktu s pletí mění z tekuté textury na sametově hebký pudr. Je obohacen o hydratační výtažek z ručně sbíraných mořských řas, unikátní 3D PIGMENTY a komplex, který udržuje pod kontrolou tvorbu mazu. Opticky zmírňuje všechny nedokonalosti pleti, zakrývá známky únavy a poskytuje pleti dokonalé krytí, které vydrží celý den.

  zdroj: Oriflame

<< 3 | 4 | 5 | 6 | 7 >>

Ptej se, rádi odpovíme

info@oricosmetics.cz

Tvoje oblíbená kosmetika Oriflame neustále na dosah. Staň se členem Oriflame, nakupuj online a získe j stálou slevu 23% na všechny výrobky
a Wellness Oriflame.

Toto nejsou oficiální stránky společnosti ORIFLAME CZECH REPUBLIC, spol. s r.o. Tyto stránky jsou osobními stránkami nezávislého kosmetického poradce Oriflame. Oficiální stránky společnosti naleznete na www.oriflame.cz

© 2018 ORICOSMETICS.CZ - ORIFLAME - krása, zdraví, zábava

Oriflame kosmetika, Oriflame se slevou 23%, Oriflame NovAge