Oriflame registrace snadno a rychle

Vstup do světa krásy Oriflame a získej zajímavé výhody a slevy

Přivýdělek s Oriflame

Je jen na vás, jestli si chcete kupovat kvalitní kosmetiku za zvýhodněnou cenu, nebo rozjet vlastní podnikání.

Máte svobodu, koncept, zázemí silné značky, kvalitní produkt a podporu nejen ve svém týmu, ale i z centrály. Vyhnete se tak začátečnickým podnikatelským rizikům a můžete bez obav začít podnikat. Posláním Oriflame je plnit sny. Společně a s láskou k práci můžete měnit k lepšímu svůj život i životy lidí kolem sebe.

Oriflame nabízí všem registrovaným kosmetickým poradcům následující způsoby, jak ušetřit či si přivydělat:

1. tím, že za své objednávky výrobků Oriflame zaplatíte méně (nižší ceny než v katalogu)

2. tím, že ukazujete katalog Oriflame a získáváte provizi z uskutečněných prodejů (rozdíl mezi vaší cenou, za kterou jako kosmetický poradce nakupujete a katalogovou cenou, za kterou prodáváte výrobky svým zákazníkům)

3. tím, že zvete ostatní a budujete svůj prodejní tým Oriflame

Ještě nejsem plnoletý/á, ale rád bych si přivydělal/a při studiu, je to vůbec možné?

Ano! Oriflame myslí na každého, tedy i na studenty. Smlouvu kosmetického poradce můžeš podepsat jakmile dosáhneš 15 let věku. Více informací ti poskytneme na mailu info@oricosmetics.cz.

Komu mám zboží nabízet? Jaká je cílová skupina zákazníků?

Z katalogu Oriflame si vybere každý! Sortiment výrobků je široký. Nabízíme přípravky péče o pleť, tělo, vlasy, dekorativní kosmetiku, vůně i výrobky pro děti. V každé z těchto kategorií nalezneš výrobky levné i výrobky ve vyšší cenové relaci. V katalogu nalezneš každý měsíc zajímavé ceny a lákavé akce.

Může se stát kosmetickým poradcem každý? Nedochází pak ke zneužití jména Oriflame?

Kosmetickou poradkyní se může opravdu stát každý člověk starší 15 let, který se rozhodne při vstupu dodržovat etický kodex.

V minimálních případech jsme se setkali se zneužitím jména Oriflame porušování tohoto kodexu. V případě porušení kodexu společnost ukončí s kosmetickou poradkyní obchodní vztah. Kontrolním mechanismem je tu například zákaznický servis Oriflame.

Když podepíši smlouvu, musím povinně získávat další nové členy?

Ne. S Oriflame si můžeš vybrat formu spolupráce. Buď můžeš výrobky kupovat jen pro svou potřebu, nebo je můžeš prodávat a nebo se rozhodneš budovat si vlastní skupinu kosmetických poradců. Záleží jen na tobě

Budu se mít na koho obrátit o radu či pomoc? Pomůže mi někdo v začátcích? Bude mě někdo vést a plánovat mi výši prodeje?

Samozřejmě! Pomocnou ruku nalezneš hned na několika místech. Tím prvním, na koho se můžeš obrátit je kosmetický poradce, který tě k Oriflame přivedl. Věř, že mu na tobě záleží a rád ti pomůže a poradí s jakýmkoliv dotazem či problémem. Obrátit se můžeš také na zaměstnance firmy a to buď na regionálního manažera nebo na zákaznický servis.

Pokud se stanu kosmetickým poradcem Oriflame, budu muset povinně pravidelně odebírat zboží v určité hodnotě?

U Oriflame nejsi limitován žádným konkrétním objemem nákupu. To znamená, že nemusíš podat povinně objednávku v určité výši. Jako poradce můžeš být buď aktivní nebo neaktivní.

Aktivní je ten, který podal alespoň jednu osobní objednávku (je jedno v jaké výši s bodovou hodnotou) během posledních tří po sobě katalogových období. Aktivnímu poradci zasílá firma pravidelně vždy každé katalogové období zdarma firemní tiskoviny s informacemi o všech novinkách a výhodách (katalog, atd).

Neaktivní kosmetický poradce je ten, který nepodal žádnou osobní bodovanou objednávku za poslední tři katalogové období. Podáním objednávky se neaktivní poradce stane opět aktivním.