Oriflame registrace snadno a rychle

Vstup do světa krásy Oriflame a získej zajímavé výhody a slevy

Wellness Oriflame

Zdravější a šťastnější život

Všechny výrobky Wellness by Oriflame jsou vyvinuty tak, aby v dnešním hektickém světě pomáhaly lidem dosáhnout vyváženého příjmu stravy a živin, a aby v co největší míře podporovaly zdravý, aktivní a šťastný životní styl.

Přirozený úbytek váhy

Hubnutí neznamená jen krátkodobou dietu s omezeným příjmem kalorií; jde o způsob života. Právě proto jsme naše přírodní nápoje a polévky Natural Balance vyvinuli tak, aby harmonicky ladily s kompletním systémem životního stylu; nabízejí bezpečnou, přirozenou a dlouhodobou ztrátu váhy. To vše ve škále lahodných příchutí.

Vyvinuto ve Švédsku

Je důležité vědět, že všechny výrobky Wellness by Oriflame byly vyvinuty a vyrobeny podle nejpřísnějších norem bezpečnosti, kvality a účinnosti. Bezpečnost a účinnost musí být podloženy uznanými vědeckými údaji.

Výhody Wellness by Oriflame:

 • úplný příjem živin pro tělo
 • více energie a lepší schopnost soustředění
 • dosažení ideální váhy a její udržení
 • podpora krásy zevnitř

zdroj: Oriflame

Předplatné Wellness 3+1

Objednejte si Program 3+1 a získejte 4. výrobek zdarma!

Program funguje v rámci čtyř po sobě jdoucích katalogů. V prvních třech si odebíráte vámi zvolené výrobky Wellness od Oriflame za plné ceny a ve čtvrtém katalogu získáváte jedno balení Wellness výrobku ZDARMA.

V rámci programu Wellness 3+1 lze objednat:

Balíček Wellness, Přírodní nápoj Natural Balance, Multivitaminy a minerály pro děti WellnessKids, Omega 3 pro děti WellnessKids, Polévku Natural Balance, Proteinový prášek Wellness by Oriflame nebo Sadu pro zdraví či Sadu na hubnutí.

V průběhu programu lze měnit příchuti nápojů i polévek. Možno měnit i nápoje, polévky a protein mezi s sebou.

Neplatíte všechny výrobky najednou, zaplatíte vždy až s dodáním jednotlivých balení.

S programem Wellness plus 3+1 se budete cítit lépe, vypadat skvěle a ušetříte!

 • Zvolený výrobek obdržíte automaticky se svou objednávkou ve 3 po sobě jdoucích katalozích.
 • 4. výrobek získáte ZDARMA s objednávkou ze 4. katalogu.
 • Nemusíte si pamatovat kód výrobku a kdy je třeba jej objednávat. Vždy je automaticky přidán do Vašeho košíku, stačí jen odeslat objednávku.

Produkty Wellness by Oriflame zařazené do Wellness 3+1

Balíček Wellness pro muže a ženy / kód 29697, 29696

Složení je speciálně přizpůsobeno specifickým potřebám mužů a žen.

Každý balíček Wellness obsahuje:

 • 2 x kapsle Omega 3 - Obsahuje mastné kyseliny EPA a DHA v přírodní triglyceridové formě, které podporují zdravé fungování srdce, mozku a zraku.
 • 1 x kapsli Švédského komplexu pro krásu Plus - Silné antioxidanty z přírodně kultivovaných mikrořas a borůvek společně s vitaminem C a E, které pomáhají chránit buňky před volnými radikály a oxidačním stresem.
 • 1 x tabletu Multivitaminů a minerálů - Až 100% denní dávky podle doporučení Evropské unie. Široká škála nezbytných živin pro specifické potřeby žen a mužů.

Přírodní nápoj Natural Balance / kód 29690 (vanilka), 29689 (jahoda), 29691 (čokoláda)

Nápoj Natural Balance obsahuje přirozeně vyvážené množství ingrediencí, které poskytuje tělu vysoce kvalitní výživu s nízkým obsahem kalorií. Nápoje Natural Balance jsou bohaté na proteiny a vlákninu, snadno se připravují a jsou velmi chutné. Příprava lahodného nápoje vám zabere jen několik vteřin.

Redukuje hlad a chuť na sladké, urychluje metabolismus, pomáhá při hubnutí a má řadu dalších výhod typických pro ty nejkvalitnější doplňky stravy.

Údaje o výrobku:

 • Bohatý na bílkoviny - jedna porce obsahuje přibližně 7g
 • Bohatý na vlákninu z cukrové řepy - jedna porce obsahuje přibližně 1,5-2 g
 • Tři zdroje bílkovin - hrášek, vajíčka a syrovátka
 • POUZE 65 KALORIÍ v jedné porci
 • Přírodní příchutě a výživné ingredience
 • NEOBSAHUJE lepek, umělá barviva a konzervanty
 • BEZ OBSAHU geneticky modifikovaných složek (GMO)
 • Ve třech příchutích: Vanilka, Jahoda, Čokoláda

Multivitaminy a minerály pro děti WellnessKids / kód 28241

Multivitaminy a minerály pro děti WellnessKids ve formě chutných žvýkacích tablet poskytují dětem každodenní dávku kvalitních vitaminů a minerálních látek.

Kombinace 13 vitaminů a 8 minerálů pro děti od 4 let včetně.

Tablety s přírodní pomerančovou příchutí lze rozkousat. Jedna tableta pokrývá potřeby dítěte ve věku 4-9 let a dvě tablety pokrývají potřeby dítěte ve věku 10-14 let. Doporučujeme užívat po jídle.

Omega 3 pro děti WellnessKids / kód 22467

Omega 3 pro děti WellnessKids je snadno konzumovatelný tekutý doplněk stravy, který dětem poskytuje omega 3 mastné kyseliny EPA a DHA.

Rybí tuk Omega 3 s přírodní citrónovou příchutí. Obsahuje zásadní mastné kyseliny, nezbytné pro zdravý růst a vývoj dítěte. Děti ve věku od 3 let včetně by měly užívat 1 čajovou lžičku (5 ml) denně

Polévka Natural Balance / kód 29694 (s rajčaty a bazalkou), 29695 (s chřestem)

Polévky Natural Balance obsahují přirozeně vyvážené ingredience, které tělu poskytují vysoce kvalitní výživu z rostlinných zdrojů. PolévkyNatural Balance jsou bohaté na proteiny, snadno se připravují a lahodně chutnají. Během několika vteřin připravíte hustou a sytou polévku. Je vhodná i jako varianta zdravé svačiny.

Polévka Natural Balance má nízký obsah tuků a vysoký obsah proteinů pocházející ze tří rostlinných zdrojů - hrášku, sóji a brambor. Proteiny přispívají k uchování svalové hmoty. Smíchejte jednu odměrku prášku s 150-200 ml vroucí vody a promíchejte do hladka. Můžete i smíchat polévkový prášek se studenou vodou v hrnci a na sporáku přivést k varu. 21 porcí.

Údaje o výrobku:

 • Tři rostlinné zdroje bílkovin - hrášek, brambory a sója
 • POUZE 70 KALORIÍ v jedné porci
 • VEGANSKÁ - označena certifikátem Vegan Society
 • Přírodní ingredience
 • NEOBSAHUJE laktózu, lepek, umělá barviva, sladidla a konzervanty
 • BEZ OBSAHU geneticky modifikovaných složek (GMO)

Proteinový prášek Wellness by Oriflame / kód 36169

Proteinový prášek je originální receptura, kterou vyvinul profesor Stig Steen. Je bohatý na proteiny a vlákninu a neobsahuje žádné přidané příchutě, cukr ani sladidla. Má neutrální chuť a snadno a rychle ho přidáte do jakéhokoliv jídla nebo nápoje. Nabízí ideální řešení, jak obohatit každodenní stravu o důležité živiny.

Výživový doplněk, který poskytne vašemu tělu důležité esenciální aminokyseliny, získané z mléka, vajíček a hrášku a také dietní vlákninu z jablka, šípků a cukrové řepy. Neochucený prášek bez obsahu cukru jednoduše přidáte do vašeho jídla nebo nápoje. Vyvinuto ve Švédsku.

Obsahuje 21 PORCÍ

Údaje o výrobku:

 • Vysoce kvalitní denní výživa
 • Neochucený, neslazený
 • Neomezené množství použití
 • 100% přírodní výživné složky
 • NON - GMO
 • Vysoký obsah bílkovin a vláken z 3 přírodních zdrojů

Sada pro zdraví

2 produkty v taštičce

Produkty Wellness v sadě pro zdraví zajistí, že každý den zahájíte s vysoce kvalitními bílkovinami a vlákninou, základními vitaminy, minerálními látkami, omega 3 mastnými kyselinami a antioxidanty, které dodají vašemu mozku a tělu dostatečnou výživu.

Složení sady můžete přizpůsobit podle svých potřeb a chuti.

Vyberte si:

 • Jakýkoliv Balíček Wellness
 • Jakýkoliv Přírodní nápoj nebo Proteinový prášek

Sada pro hubnutí

3 produkty v taštičce

Produkty Wellness v sadě pro hubnutí zajistí výživné jídlo, které předejde únavě během dne a umožní lepší kontrolu nasycení a chuti na sladké. Poskytují tělu kvalitní bílkoviny a vlákninu, základní vitaminy, minerální látky, omega 3 mastné kyseliny a antioxidanty.

Složení sady můžete přizpůsobit podle svých potřeb a chuti.

Vyberte si:

Jakýkoliv balíček Wellness

2 Přírodní nápoje nebo Polévky nebo Proteinové prášky (nebo kombinace jakýchkoliv 2 produktů)

Jak si objednat svou sadu Wellness?

 1. Vyberte si, zda chcete dostávat sadu pro hubnutí či sadu pro zdraví a přihlaste se do programu Wellness. V průběhu programu můžete snadno kombinovat a měnit vaše oblíbené příchutě nápoje i polévky.
 2. Sady vám budou automaticky přidány do objednávky a načtovány v každém ze 3 po sobě následujících katalogů.
 3. Ve 4. katalogu získáte 1 sadu zcela zdarma (včetně bodů za tuto sadu).

Sady Wellness vám ve spojení se zdravým životním stylem a dodržováním pravidelného režimu pomohou dosáhnout maximálních možných výsledků. Díky sadám pro vás bude používání pravidelného rituálu mnohem snazší.

Oriflame nabízí dvě sady Wellness pro vaše individuální potřeby. Sadu pro zdraví, která poskytuje základní výživu a Sadu pro hubnutí, která vám pomůže splnit cíle spojené s váhou.

zdroj: Oriflame

© 2022 ORICOSMETICS.CZ - ORIFLAME / krása, zdraví, zábava. Všechna práva vyhrazena
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!